Kategorie

Regeneracja tusze

Jesteśmy firmą profesjonalnie zajmującą się regeneracją tuszy i tonerów do drukarek atramentowych i laserowych. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii oraz urządzeń najwyższej klasy jesteśmy w stanie zabezpieczyć potrzeby naszych klientów i sprostać najwyższym oczekiwaniom co do jakości druku. W roku 2009 w ramach projektu refinansowanego przez UE rozbudowaliśmy park maszynowy o dalsze urządzenia, które pozwoliły nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Jako nowoczesna firma, dbająca przede wszystkim o zadowolenie klientów, elastycznie dostosowujemy się do potrzeb naszych kontrahentów. Przy większych zamówieniach i stałej współpracy ceny możemy negocjować w sposób indywidualny, a usługę będzie można również zamówić telefonicznie, bez wychodzenia z biura. Pragnąc zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze dojedziemy możliwie szybko pod wskazany adres. Podejmując współpracę zorientujecie się Państwo, że wydatki na akcesoria biurowe związane z drukowaniem znacznie spadną, a jakość wydruku pozostanie na niezmienionym poziomie.
Jeśli chodzi o ceny to jesteśmy w stanie zaproponować najniższe w regionie. Dajemy na to naszą gwarancję, bowiem zaopatrujemy się bezpośrednio u producentów na terenie całej Europy.

Regeneracja, a środowisko naturalne

Regenerując swój kartridż, chronisz środowisko naturalne. Dzięki najnowszym technologiom, oraz korzystaniu z profesjonalnych maszyn, obsługiwanych przez naszą przeszkoloną kadre, ratujemy środowisko naturalne od zanieczyszczenia długo rozkładającymi się kartridżami.

Regeneracja maszynowa

Dzięki regeneracji maszynowej masz pewność, że Twoje kartridże zachowają doskonałą jakość wydruku, w trakcie wielu procesów udrożnień. Nasza firma korzysta z maszyn firmy Oliser, największej firmy zajmującej się tą branżą, oraz jest jej przedstawicielem na rynek Polski.


Kontakt

Fant
Kościuszki 12B
87-100 Toruń
tel. 56 62 300 30
fant.regeneracja@gmail.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 9:00 - 18:00
Wtorek 9:00 - 18:00
Środa 9:00 - 18:00
Czwartek                      9:00 - 18:00
Piątek 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 13:00