Kategorie

Firma FANT s.c. prowadzi nieprzerwanie działalność od 2000 roku. Doświadczenie zdobyte w tym czasie pozwoliło postawić nasze usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się kompleksową obsługą serwisową firm oraz użytkowników indywidualnych, a także profesjonalną regeneracją kartridży do drukarek laserowych i atramentowych oraz prowadzimy serwis tych urządzeń. Zaopatrujemy również kompleksowo firmy w materiały eksploatacyjne do urządzeń biurowych oraz serwisujemy sprzęt biurowy.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu firm i instytucji oraz klientów indywidualnych chcielibyśmy zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty. Jeżeli do tej pory zasobniki od drukarek atramentowych były w Państwa firmie wyrzucane proponujemy zapoznanie się z naszą ofertą. Przystąpienie do współpracy z nami to realna oszczędność w granicach 50 – 70%.

Działamy zgodnie z Ustawą z dnia 27 kwietnia 2001r. o odpadach, przejmujemy obowiązki z niej wynikające, bierzemy na siebie odpowiedzialność za odpady. Posiadamy stosowne zezwolenia wydane przez instytucje państwowe (zezwolenie nr WśiZ-7665-75/04)

Miło nam poniformować Państwa, że nasza firma w 2009 roku wygrała konkurs unijny 5.2.1 zatytułowany "Wzrost konkurencyjności na rynku usług regneracji kartridży atramentowych i laserowych". Otrzymana dotacja przeznaczona została na zakup profesjonalnych urządzeń do regeneracji tonerów laserowych i kartridży atramentowych.

Zakupione maszyny są urządzeniami, które spełniają wszystkie normy unijne w zakresie ochrony środowiska a wykonane za ich pomocą usługi pozwalają na ograniczenie powstawania odpadów niebezpiecznych dla środowiska.

Zastosowanie specjalistycznego, bezpiecznego oprzyrządowania jest również bardzo istotne dla pracowników zatrudnionych bezpośrednio przy procesie regeneracji tonerów laserowych. Maszyny posiadają odpowiednie wyciągi i filtry, dzięki którym nadmiar toneru w postaci drobnego proszku jest natychmiastowo usuwany. Pozwala to na zmniejszenie zapylenia na stanowisku pracy praktycznie do zera.

maszyny do napełnania tuszy, na takich pracujemy

maszyny na których pracujemy fant


Kontakt

Fant
Kościuszki 12B
87-100 Toruń
tel. 56 62 300 30
fant.regeneracja@gmail.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 9:00 - 18:00
Wtorek 9:00 - 18:00
Środa 9:00 - 18:00
Czwartek                      9:00 - 18:00
Piątek 9:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 13:00